Kas yra grynas mumijo?

Kas yra Mumijo derva ir kaip išsirinkti geriausios kokybės produktą

Paulina Štreimikytė

8/19/20222 min read

Mumijaus derva yra aukštai kalnuose randamas mineralinis pikis. Mumijus žinomas daugeliu pavadinimų. Populiariausi iš jų yra šilajitas, mumija, moomiyo ir mumio. Nors jo gydomosios savybės yra gerai žinomos rytų civilizacijose jau tūkstančius metų, Vakarų pasaulyje jo populiarumas ir paklausa nepaprastai išaugo tik per pastaruosius kelis dešimtmečius.️

Kaip atpažinti aukštą Mumijaus kokybę?

Mumijus parduodamas kaip maisto papildas. Jis taip pat reguliariai naudojamas maisto gamyboje kaip priedas ir kaip trąša augalams ar kosmetikos priemonė. Tačiau jo kokybė gali būti ir bevertė ar labai mažos vertės, jei tai apdorotas ne grynas Mumijus. Taigi, kaip žinoti, kad gaunate aukštos kokybės, gryną produktą?

Pagrindinis kokybės ženklų šaltinis:
Grynas Mumijus yra neapdorotas, tik atskiestas ir perfiltruotas su vandeniu, kad būtų patogu vartoti, nes kalnuose randamas kieto akmens pavidalo.

Mumijus yra retas išteklius, kurio nėra lengva rasti. Gryna, 100% Mumijaus derva gali būti gaunama tik iš uolienų, kuriose yra medžiagos, vadinamos mineraliniu pikiu. Šios uolienos kaupia organines medžiagas, įskaitant fulvio ir humino rūgštis, geležį ir kitų mikroelementų, daugiausia iš vaistinių ir adaptogeninių augalų.

Kad susidarytų naudingų savybių turintis Mumijus, turi būti unikalus gamtos ir oro sąlygų derinys. Oro slėgis, temperatūra, saulės spinduliuotė ir ekstremalūs temperatūros pokyčiai yra reikalingi, kad susidarytų optimalus naudingų maistinių medžiagų kiekis. Šie procesai tęsiasi šimtus metų. Esant idealioms sąlygoms, susidaro uola. Tai vienintelis gryno, nesuklastoto mineralinio pikio šaltinis.

Dauguma komercinių Mumijaus prekių ženklų gaunami iš nuosėdinės uolienos, kuri labai skiriasi nuo mumijaus uolienos. Jame yra tik mumijos uolienų liekanos, iš kurių galima išgauti labai mažą naudingųjų maisto medžiagų koncentraciją. Tai lemia nekokybišką galutinio produkto kokybę.

NordLab Shilajit kokybės kontrolė ir valymas

„NordLab“ tiria mėginius vietoje ir laboratorijoje, kad išsiaiškintų, ar nėra toksinų, sunkiųjų metalų ar priemaišų, kurios gali pakenkti ar sumažina sveikatai naudingas Mumijaus savybes. Šie kriterijai apima: Pirmenybė teikiama mumijaus uolienai su baltomis dėmėmis. Baltos juostelės rodo mikroorganizmų buvimą. Daugelis iš jų yra atsakingi už keletą naudingų savybių, priskiriamų Mumijui. Mumijo uolienoje turi būti glicino, dar vieno gyvybiškai svarbaus komponento, kad papildas būtų visapusiškai naudingas.

Nordlab Mumijus yra gaminys, sukurtas atsižvelgiant į visus aspektus – Gryną aukščiausios kokybės Mumijo dervą, ultravioletiniams spinduliams nepralaidžią pakuotę, ir puikų klientų aptarnavimą.

Kodėl grynas ‘Nordlab’ Mumijus?

Jei norite atpažinti kokybišką, gryną Mumijų, stebėkite ar jis išlieka stabilus esant ekstremalioms temperatūroms. Kelias valandas palaikius šaldiklyje, gryną Mumijų galima kočioti arba formuoti pagal pageidavimą. Mumijus beveik visiškai ištirpsta vandenyje. Autentiška ir gryna Mumijaus derva, ištirpusi vandenyje, nesudarys gabalėlių ar likučių. Daugiausia miltelių, tablečių ar piliulių pavidalu parduodamame Mumijuje yra nedidelis jo kiekis. Todėl beveik iš karto, kai pamatysite Mumijaus gaminį, kuris nėra derva, žinokite, kad jis yra apdorotas.

Pats kokybiškiausias - juodas, spindintis, minkštas mumijus. Toks ir yra Nordlab produktas. Mūsų Mumijus yra grynas, autentiškas, aukščiausios kokybės produktas iš Himalajaus kalnų. Jis yra visiškai saugus ir sertifikuotas nepriklausomoje laboratorijoje Lietuvoje, mūsų internetinėje svetainėje galite rasti ir sertifikatus.

Beto mes naudojame biofotoninio stiklo indelius, kurie leidžia apsaugoti ir išlaikyti natūralias Mumijaus savybes ilgiau.